Atsauksmes par NicoZero

 • Elizabete
  Es smēķēju kopš vidusskolas. Es nolēmu atmest, kad dabūju darbu lielā korporācijā, kur smēķēšana netiek veicināta un viss ir saistīts ar veselīgu dzīvesveidu. Pēc draugu ieteikuma es nopirku NicoZero un nenožēloju. Nedēļas laikā es sajutu atvieglojumu.
  NicoZero
 • Sofija
  Visu dzīvi cietu no šīs atkarības. Bērnībā kā pasīva smēķētāja (mans tēvs smēķēja), pieaugušā vecumā viņa sāka smēķēt. Es nolēmu visu mainīt un rūpēties par sevi. Viņa nepaļāvās uz savu gribasspēku. Es izlasīju uzslavas un netaupīju naudu nicozero. Es nezināju, ka ir tik viegli atmest smēķēšanu.
  NicoZero
 • Ralfs
  Uzdevums atmest smēķēšanu stāvēja taisni, kad mēs ar sievu nolēmām radīt bērnu. Mana sieva ir hiperatbildīga: gatavošanās grūtniecībai, ķermeņa attīrīšana, vitamīni - tas arī viss. Es nopirku NicoZero, nenožēloju, viss noritēja gludi. Pēc mēneša viņš izstājās. Ir pagājis gads, lidojums ir normāls, un es nedomāju par tabaku.
  NicoZero
 • Artjoms
  Es nedomāju, ka aerosoli ir tik efektīvi. Vairākas reizes mēģināju pati atmest smēķēšanu. Man gandrīz izdevās, bet grūtā brīdī es biju vīlusies. Es nopirku nicozero un izmantoju to kā atbalstu: es pastāvīgi samazināju cigarešu skaitu, līdz pilnībā atmetu.
  NicoZero
 • Sofija
  Es nopirku NicoZero savam vīram, viņa smēķētāja klepus visu ģimeni trakoja. Sākumā es protestēju, tad es nolēmu izmēģināt. Bijām patīkami pārsteigti, ka mēnesi vēlāk viņš, kurš smēķēja 23 gadus, nevarēja paskatīties uz cigaretēm!
  NicoZero
Lietotāja vērtējums NicoZero
4.2
25