Lietošanas pieredze NicoZero

Alans no Edinburgas

pieredze ar NicoZero izsmidzinātāju no Alana no Edinburgas

Mēģinājis daudzas zāles, cenšoties ātri atmest smēķēšanu. Plāksteri, citu ražotāju aerosoli radīja īslaicīgu efektu, taču laika gaitā vēlme izsmēķēt cigareti atgriezās. Spray NicoZero ieteica draugs, viņš pats ar to atmeta smēķēšanu. Pēc pieredzes es varu teikt, ka zāles ir efektīvas. Pēc mēneša es aizmirsu par cigaretēm. Ir pagājuši trīs gadi, es joprojām nevaru viņus apskatīt, un tabakas smaka ir pretīga. Pārskatīja manu dziedināšanas vēsturi.

Medicīniskā vēsture un ārstēšanas meklēšana

Es smēķēju kopš 13 gadu vecuma, sākumā man patika. Tad, nobriedis, es sāku pamanīt, ka es arvien vairāk smēķēju uz stresa fona darbā un mājās. 35 gadu vecumā parādījās simptomi, kurus es nevēlētos šajā vecumā: elpas trūkums, klepus no rīta. Es nevarēju kāpt pa kāpnēm, lai nenoslāpētu. Laiku pa laikam man sāpēja galva, es darbā biju ļoti trula. Draugs piezvanīja uz sporta zāli, un es gandrīz noslāpēju skrejceliņu. Tas bija pēdējais piliens. Viņš arī ieteica man NicoZero - es nolēmu to izmēģināt, lai gan es nedevu lielas cerības.

Ārstēšanas shēma

Nebija problēmu, kā to izmantot. Viss ir elementāri: es to apkaisīju trīs reizes dienā pēc ēšanas, kā rakstīts instrukcijās. Pirmajās dienās viņš instinktīvi ķērās pēc cigaretēm, lai gan vēlme smēķēt nekavējoties vājinājās. Ar aerosolu NicoZero nekavējoties uz pusi samazināja cigarešu skaitu. Es nepadevos pēkšņi, lai vēlāk nesadalītos, pamazām devos uz veselīgu dzīvesveidu.

Lietojumprogrammas rezultāti

NicoZero kurss tiek aprēķināts mēnesi. Termiņa beigās es nejutos kā smēķējošs cilvēks. Biju patīkami pārsteigta - zāles darbojas! Kopumā es jūtos veselīgāk: es labāk gulēju, aizmirsu par elpas trūkumu, es izskatos labāk. Neuzņemas svaru, kas ir raksturīgi. Es nejutu paaugstinātu apetīti. Es izlasīju zāļu NicoZero anotāciju - sastāvs satur vielu, kas kontrolē tieksmi pēc krampjiem. Iesaku visiem, kam rūp viņa veselība!

Dženiferas Kentuki pieredze

Dženiferas NicoZero izsmidzināšanas pieredze no Kentuki

Es sāku smēķēt universitātē, kompānijā kopā ar draugiem. Sākumā tas bija jautri, man pat īsti nepatika garša, bet pašā procesā bija kaut kas romantisks. Tad, tāpat kā visi pārējie, tas vienkārši kļuva par sliktu ieradumu, kas slikti ietekmē veselību. Bija smags klepus, apgrūtināta elpošana, pēc pāris minūtēm vieglas skriešanas parādījās elpas trūkums. Es sapratu, ka man jāpabeidz, taču katru reizi es biju vīlusies, izturot nedēļu bez cigaretēm.

Kā es uzzināju par aerosolu

Mans kolēģis, kurš pats nesen atmeta smēķēšanu, dzirdot par manu problēmu, ieteica izmēģināt NicoZero aerosolu. Pēc viņa teiktā, viņš tikai pāris nedēļu laikā viegli atbrīvojās no atkarības. Protams, es īsti neticēju viņa vārdiem, bet es nolēmu izmēģināt līdzekli.

Lietošanas pieredze

Es pasūtīju produktu vietnē, pēc pāris dienām kurjers piegādāja paketi man uz mājām. Es lietoju produktu saskaņā ar instrukcijām, kaisīju to trīs reizes dienā un dažreiz, ļoti vēloties smēķēt, kad darbā bija stress. Trīs nedēļu laikā es pamanīju, ka gandrīz nevēlos smēķēt, un vēl pēc nedēļas es varēju pilnībā atteikties no cigaretēm. Līdz šim es lietoju aerosolu vienu reizi dienā, lai nepūstu, bet es domāju, ka es drīz pārtraucu to lietot.

Es varu ieteikt visiem, kas, tāpat kā es, jau ilgu laiku neveiksmīgi mēģina atmest smēķēšanu. Jūs varat atbrīvoties no atkarības tikai mēneša laikā!