Lietošanas instrukcija NicoZero

NicoZero lietošanas instrukcijas

kā lietot NicoZero, lai atmestu smēķēšanu

Smidzinātājs jālieto vismaz trīs reizes dienā pēc ēšanas, kā arī gadījumos, kad ir grūti tikt galā ar vēlmi smēķēt cigareti. Ārstēšanas kurss ir 1 mēnesis. Jau no pirmajām pieņemšanām ir jūtams terapeitiskais efekts: samazinās fiziskā vajadzība pēc cigaretēm. Alkas pēc smēķēšanas ar katru dienu mazinās. Pēc kursa pabeigšanas jūs varat aizmirst par atkarību no nikotīna.

Kā lietot NicoZero, ja vēlaties ātri atmest smēķēšanu? Noved pudeli pie atvērtās mutes. Izmantojot dozatoru, injicējiet aktīvo vielu mutes dobumā. Esiet piesardzīgs, lai emulsija nenokļūtu uz lūpām vai elpošanas traktā. Pirmajās sekundēs mēģiniet nenorīt siekalas - tas uzlabos rezultātu.

Ieteicams stingri ievērot instrukcijas uz iepakojuma un ražotāja papildu ieteikumus. Izvairieties no zāļu pārdozēšanas, cerot, ka dziedinošais efekts parādīsies ātrāk.

Lasījumi

NicoZero Spray ir paredzēts lietošanai nikotīna atkarības ārstēšanā dažādos posmos. Zāles novērš tieksmi pēc smēķēšanas un samazina abstinences simptomus. Tā ir droša alternatīva smēķēšanai, un to var izmantot, lai atbalstītu nikotīna dienas devas samazināšanu.

Kontrindikācijas

NicoZero aerosols satur dabīgas sastāvdaļas, kas neizraisa blakusparādības un ko organisms labi panes. Kontrindikācijas ir paaugstināta jutība pret nikotīnu vai citām zāļu sastāvdaļām un bērniem (līdz 18 gadu vecumam). Zāļu lietošana grūtniecības laikā jāsāk tikai pēc konsultēšanās ar ārstu gadījumos, kad sievietei tiek nozīmēta nikotīna aizstājterapija. NicoZero ir izturējis visus klīnisko pētījumu posmus laboratorijas apstākļos Latvijā.