Vai ir iespējams smēķēt gavēņa laikā un kā atmest pirms gavēņa

Smēķēšana badošanās laikā nedrīkst būt tāda pati kā dzīvē. Tomēr šis ieradums ir pārāk daudz ticīgo. Viņi atmet smēķēšanu uz īsu laiku, svētajā periodā, tad sāk no jauna.

sveces baznīcā un smēķēšana gavēņa laikā

Priesteru viedoklis: vai gavēņa laikā ir iespējams smēķēt?

Svēta četrdesmit diena ir laiks pirms Lieldienu brīvdienām, ņemot vērā pārtikas uzņemšanas ierobežojumus, un tā izskats ir stingri klasificēts. Turklāt šajā periodā ir jāievēro Dieva likumi ar īpašu spēku, ignorējot grēkus. Smēķēšana ir viena no tām.

Smēķēšana ir grēks, jo tiek uzskatīts, ka tabaka apgāna ķermeni, Svētā Gara templi. Ja smēķētājs rāda sliktu piemēru citiem, tas pastiprina grēka spēku, jo kādu dienu ticīgais kļūst atbildīgs par tiem, kas viņam seko. Smēķēšana burtiski paverdzina, padarot jūs atkarīgu no šī ieraduma. Izšķērdēta nauda palīdzētu tiem, kam tā nepieciešama.

Uzmanību!Garīdznieki saka: "Smēķēt ir aizliegts ne tikai gavēņa laikā, bet visu mūžu. "

Ir labi zināms fakts, ka šis ieradums ir destruktīvs. Lai gan daudzi cilvēki turpina to darīt. Dažreiz cilvēki patiesi vēlas atmest smēķēšanu, taču gadu desmitiem ilga "pieredze", simtiem kūpinātu cigarešu paciņu neļauj nevienam atbrīvoties no atkarības. Smēķē visi - ticīgie, kristieši, musulmaņi, ateisti. Tomēr šis svētais periods liek cilvēkam nopietni domāt, pārdomāt ieradumus, dzīves principus. Jāatzīmē, ka daži smēķētāji ar šo parādību saistās uz visiem laikiem, citi - kad viņi gavē, citi - ir ļoti mocīti.

Kā atmest smēķēšanu pirms gavēņa

Ne visi ievēro stingru gavēni, tomēr, ja ticīgais pieņem lēmumu, viņam iepriekš jāgatavojas pārbaudījumam.

Uzmanību!Pārbaude nav pati badošanās, bet smēķēšanas ieradums, kas dažkārt tiek novirzīts refleksiem.

Kad ticīgais ir gatavs mainīt savu dzīvi, viņam jāapbruņojas ar vairākiem pareizticīgo faktiem.

Atzīšanās par smēķēšanu kā grēku

Pakļauties kārdinājumam smēķēt nozīmē apgānīt savu ķermeni - Dvēseles templi. Ir vērts saprast, ka ticīgais, visticamāk, nevēlas rādīt grēka piemēru citiem. Jums jāsaprot, ka viņa radinieki - māte, meita, dēls - kādu dienu viņam sekos. Turklāt jāatzīst: smēķēt ir ļauni, tas ir grēks pret Visvareno, pret sevi un citiem. Apzināšanās, atzīšanās novedīs pie žēlastības, svētības, ticīgais kļūs brīvs.

cigarete un smēķēšana badošanās laikā

Smēķēšanas uztveršana kā grēks

Apzinoties, ka smēķēšana ir grēcīga, ticīgais spēj uzreiz atmest smēķēšanu. Bet jums tas jādara burtiski vienlaikus. Nav iespējams attaisnot "vienu cigareti" dienā, ja vien smēķētājs iepriekš lietoja paciņu. Jums nekavējoties jāpārtrauc, pretējā gadījumā ļaušanās kārdinājumam ir pielīdzināma faktam, ka ļaunums ir uzvarējis. Ir nepieciešams apelēt pie sirdsapziņas, gribasspēka.

Lūgšana

Pārtraucot smēķēšanu, jums ir jālūdz. Lūgt palīdzību augstākiem spēkiem tik sarežģītā lēmumā. Lūgt, pat pieprasīt, lai Dievs apstiprina šādu soli, jo viņš zina, "no kā" cilvēks ir radīts, cik grūti viņam dažreiz ir.

Ieradums

Smēķēšana ir liela atkarība, spēcīgs ieradums. Smēķētājs gadiem ilgi attīsta refleksus, lai meklētu cigaretes kabatās, ieelpotu. Tas viss ir jāmaina, jānomaina. Cigarešu paciņas vietā valkājiet košļājamo gumiju, īrisu.

Rituāls, kā atmest smēķēšanu pirms gavēņa

Pēdējā Jāņu dienā tiek rīkots īpašs rituāls, kas palīdzēs atmest smēķēšanas ieradumu uz visu mūžu. Tīrās pirmdienas priekšvakarā, pirmajā gavēņa dienā, pirms gulētiešanas uz naktsgaldiņa jāieliek paciņa bez cigaretēm. Tad viņi paņem papīra lapu, kur ar roku raksta: "No šī brīža es esmu nesmēķētājs. "Viņi to uzlika uz iepakojuma. Visbeidzot, jums jāņem šķiltavas, jāatbrīvo no tā gāze vai jāaizstāj ar tukšu sērkociņu kastīti, ielieciet to lapas augšpusē.

No rīta palags jāsadedzina, pārējais jāizmet. Rituāls sola - no rīta vēlme smēķēt praktiski izžūs. Vismaz tas būs iecietīgs, tāpēc ir diezgan viegli tam nepakļauties.

Ir vairāki īpaši iemesli, kāpēc rituālu sauc par derīgu:

  1. Jauns mēness. Lieldienu brīvdienas nav saistītas ar konkrētu datumu. To svin, pamatojoties uz mēness stāvokli, proti, pēc pirmā pilnmēness pavasarī, kad ir pienākusi ekvinokcija. Gavēnis sākas 40 dienas pirms Lieldienām, nokrītot uz jaunā mēness, un tas ir labvēlīgs periods, lai atbrīvotos no sliktiem ieradumiem.
  2. Ticība. Tā saucamais kristīgais egregors palīdz ticīgajam pārvarēt grūtības badošanās periodā, veicina attīrīšanos - garīgo, fizisko, - dod spēku, enerģiju.
  3. Maģija. Īpašs ir pats rituāla sastāvs, kad apgalvojums, ka ticīgais jau ir nesmēķētājs, no visām pusēm tiek "nospiests" ar tukšu iepakojumu, šķiltavu (kastīti).
badošanās laikā nedrīkst smēķēt

Ko darīt, ja tas nedarbojas

Daži ticīgie ar lielu kaunu turpina ievērot šo ieradumu, taču viņi nevar sev palīdzēt. Parasti gavēņa laikā viņiem izdodas atmest smēķēšanu, bet pēc tam viņi atkal iesaistās, vienlaikus uzskatot sevi par vājprātīgu. Bet šajā nav nekā apkaunojoša, jums vienkārši jāatrod domubiedri, jābūt godīgam pret sevi, jāuzticas ticībai, kas noteikti palīdzēs tik sarežģītā jautājumā.

Vai smēķētājam vajadzētu gavēt

Cilvēki, kuri nespēj atmest smēķēšanu pirms gavēņa, ar lielu vēlmi atrod spēku šajā laikā nepakļauties ieradumam. Tomēr vēlāk viņi atkal sāk smēķēt. Lai gan gavēnis var būt liels solis, lai uz visiem laikiem izbeigtu šo slikto ieradumu.

Secinājums

Gavēņa laikā ir aizliegts smēķēt. Tāpēc iepriekš ir jāatsakās no ieraduma, izmantojot dažādas metodes. Piemēram, palīdz motivācija ģimenes un draugu veidā - viņu dēļ ticīgais ir gatavs atmest smēķēšanu. Palīgā nāk arī ticība - virkne Bībeles teicienu, kas palīdz ticīgajam pārtraukt ievērot šo ieradumu. Visbeidzot, ir veids, kā ātri atmest smēķēšanu - pievērsties vienkāršai sazvērestībai, ko atbalsta Mēness cikls, ieteikums, ticība.