Vienkāršais veids, kā atmest smēķēšanu: kāds ir noslēpums

Vienkāršais angļu grāmatvedis Alens Kerrs kļuva slavens visā pasaulē, kad nāca klajā ar vienkāršu veidu, kā atmest smēķēšanu, uzrakstīja bestselleru ar atbilstošu nosaukumu un nodibināja starptautisku klīniku tīklu, kur 95 no 100 procentiem klientu patiešām ļoti viegli atmet smēķēšanu. .

vienkāršs veids, kā atmest smēķēšanu

Alena Karra grāmatas par vienkāršo veidu, kā atmest smēķēšanu, efektivitāte ir aptuveni vienāda: tikai 5% lasītāju nepamet smēķēšanu pēc tās izlasīšanas!

Kāds ir tik fenomenālu panākumu noslēpums? Nav ilgstošas ārstēšanas, hipnozes un kodēšanas. Nekādas šoka terapijas un briesmīgu smēķēšanas seku iebiedēšanas (lielākā daļa smēķētāju par tām labi zina un tomēr turpina smēķēt).

Tātad, kāds nezināms spēks pat smagam smēķētājam liek vienreiz un uz visiem laikiem atmest cigareti un, pats galvenais, vairs pēc tā nav alkas? Brīnumi, burvestība, maģija? Vai arī tā ir hipnoze? Nekas tāds! Vienīgais, ko Alens Karrs dara, ir palīdzēt smēķētājam iztīrīt prātu un salikt vietā, ko sauc par smadzenēm.

Jebkurš slikts ieradums - ne tikai smēķēšana, bet, teiksim, atkarība no datorspēlēm vai ieradums grauzt nagus - rodas tad, kad cilvēks pilnībā nezina, ko tieši viņš dara un kas ar viņu notiek vienlaikus. Un jo tālāk - jo vairāk: ieradums aizved tevi prom no realitātes, iegremdējot bezsamaņā un pēc tam ilūziju pasaulē.

ilūziju atstāšana un atgriešanās realitātē palīdzēs atmest smēķēšanu

Tādējādi datorspēles var radīt ilūziju par drudžainu un atalgojošu darbību, patiesībā lielākoties tā ir tukša spēle. Kas attiecas uz smēķēšanu, jums var šķist, ka tas palīdz mazināt stresu, izklaidēties, uzturēt sarunu, lai gan patiesībā tā ir tikai ilūzija.

Alena Karra sistēma vienkārši palīdz atbrīvoties no ilūzijām un atgriezties realitātē un izpratnē. Un izrādās, ka tas ir tieši tas, kas nepieciešams, un tas ir pietiekami, lai vienreiz un uz visiem laikiem atmestu smēķēšanu.

Tātad jums ir jāveic tikai dažas darbības

1. Apzinies, ka neesi brīvprātīgi sācis smēķēt.Jūs nepieņēmāt šo lēmumu - kāds to izdarīja jūsu vietā. Ne viens vien normāls cilvēks ar labu prātu un prātīgu atmiņu pieņems apzinātu lēmumu pastāvīgi saindēties ar indi. Jūs vienkārši notrulinājāt, iedvesmojot, ka jums ir nepieciešams smēķēt, kā to dara citi, iespējams, nozīmīgi cilvēki jums. Nozīmīga loma bija arī cigarešu reklāmai - jūs neapšaubāmi ļāvāties šim ierosinājumam, neapšaubāmi, iepriecinot tabakas ražotājus, bet, diemžēl, nodarot sev kaitējumu.

apziņa, ka smēķēšanas laikā cilvēks saindējas, palīdzēs atteikties no cigaretēm

2. Saprotiet, ka atmest smēķēšanu jūs neko nezaudējat. Lielākā daļa smēķētāju nevar atmest smēķēšanu tieši tāpēc, ka baidās, ka zaudēs daudz: piemēram, viņi pārstās baudīt ballītes, nevarēs atpūsties un netiks galā ar jebkuru biznesu bez cigaretes. Ja jūs saprotat, ka cigarete jums patiesībā nekādā veidā nepalīdz, ka "palīdzība" ir iluzora, jūs patiešām viegli atmest smēķēšanu. Varbūt jūs domājat, ka cigarete garšo? Tas arī nav nekas cits kā ilūzija: atcerieties savu pirmo cigareti. Vai viņa tev šķita patīkama? Drīzāk tas garšoja pretīgi. Un šī garša kopš tā laika nav mainījusies, jūs vienkārši pieradinājāt ķermeni un iedvesmojāt sevi, ka tas ir patīkams.

3. Uzsmēķē savu pēdējo cigareti - un dari to apzināti.Iegūstiet to īstu garšu, un pamanīsit, ka tas ir nepatīkami. Dūmi, saprotot, kāpēc jūs to darāt, ko tas jums dod un kāpēc jūs domājāt, ka jums tas ir vajadzīgs.

4. Kad esat izsmēķējis pēdējo cigareti, dodiet sev vārdu,ka nelietosiet nekādu smēķēšanas aizstājēju - elektroniskās cigaretes, anti-nikotīna plāksterus, ledenes utt.

5. Katru reizi, kad jums ir uzmācīgas domas par cigareti un ka būtu patīkami smēķēt, nekavējoties padomājiet: "Urrā! Es esmu nesmēķētājs! "

6. Pieņemiet lēmumu nekad nebūt greizsirdīgam pret tiem, kas smēķē.Tā vietā sāciet žēl smēķētājus: viņi ir slimi, nelaimīgi, atkarīgi cilvēki, un jūs, atšķirībā no viņiem, jau esat brīvs un laimīgs cilvēks!

meitenes nolēma nesmēķēt

Viens no iemesliem, kāpēc daudzi cilvēki vilcinās atmest tabakas smēķēšanu, ir tas, ka viņi baidās no šausmīgajām mokām nikotīna atmešanas procesā. Bet patiesībā šī atkarība ne tuvu nav tik spēcīga kā, piemēram, narkomānija. Atteikšanās no nikotīna neizraisa "atteikšanos", neizraisa sāpes vai citas fiziskas ciešanas. Jā, "mazais briesmonis", kā Alens Karrs sauc šo atkarību, patiešām pastāv, taču atkarība nav fiziska, tā ir jūsu galvā. Tādēļ šis "briesmonis" mirs pietiekami ātri, ja jūs nedosiet viņam "ēdienu".

Ņemiet vērā, ka iepriekš minētais algoritms lieliski darbojas ne tikai smēķēšanas atmešanas gadījumā, bet arī pret citiem sliktiem ieradumiem. Tāpēc šobrīd jūs varat atteikties, piemēram, no obsesīvas atkarības no pasjansa "Klondike", sakot sev: "Urrā! Es vairs nespēlēju spēles! "- un atgriezties reālajā dzīvē, kas patiešām ir daudz skaistāka nekā iluzorā pasaule, kurā mūs iegremdē sliktie ieradumi, kas neko nedara, lai mums palīdzētu, bet tikai apēno smadzenes.