Alena Karra padomi, kā atmest smēķēšanu

allen carr grāmatas autors ir vienkāršākais veids, kā atmest smēķēšanu

Alens Karrs ir starptautiski pazīstams angļu bestselleru autors par smēķēšanas atmešanu. Pateicoties savām grāmatām, viņš atvēra daudzas klīnikas, kas palīdz pēc iespējas ātrāk atbrīvoties no šī negatīvā ieraduma.

Alens Karrs ir viens no pasaules skaļākajiem pretsmēķēšanas apkarotājiem, kurš šajā darbā ir guvis panākumus, balstoties uz saviem morāles principiem.

Viņš izveidoja unikālu pretsmēķēšanas filozofiju, kas palīdz daudziem mūsdienu cilvēkiem.

Lai saprastu, kā darbojas Alena Karra metode, ir vērts iedziļināties tās principos, kurus viņš apraksta grāmatā "Efektīvais veids, kā atmest smēķēšanu".

Alena Karra metodes darbība

atmest cigaretes, pamatojoties uz Allen Carr grāmatu

Autore uzskata, ka visu likstu cēlonis ir psiholoģiskas bailes atmest smēķēšanu. Šo baiļu ietekmē smēķētājs turpinās sevi nogalināt ar nikotīnu, izjūtot patiesu cigarešu baudas ilūziju.

Smēķēšanas bauda nav nekas cits kā pašapmāns, kas smēķētājam kalpo kā morāls pamatojums medicīnisko datu priekšā par tabakas un viņa paša bīstamību.

Karrs savā grāmatā skaidri uzstāj, ka smēķēt nav nekādas baudas.

Smēķēšana ir tā pati atkarība no narkotikām, kurā viena cigarete aizstāj citu, lai atvieglotu abstinences simptomus. Tas ir, nesmēķētājam nav nepieciešams sasniegt fizisko un morālo gandarījumu, pēc kura smēķētājs tiecas, aizdedzinot vēl vienu cigareti. Nesmēķētājs jau atrodas normālā stāvoklī, ko smēķētājs cenšas panākt.

Abstinences simptomu cēlonis ir bailes un šaubas par cigaretes atmešanu. Ja jūs pārvarēsiet bailes un šaubas par atkarību, tad abstinences simptomi nebūs biedējoši.

Tādējādi Alena Karra klīnikās smēķēšana kalpo kā obligāta medicīniska recepte šaubu un baiļu iznīcināšanai, izpratnei par to nenozīmīgumu.

Nākamais smēķēšanas atmešanas metodes pamats ir nikotīna slazdošanas ierīces mehānisma un principu izpratne, kurā smēķētājs pats iedzen. Viņš uzskata, ka atteikšanās no cigaretēm radīs viņam ciešanas un viņš nevar dzīvot bez nikotīna. Kas ir fundamentāli nepatiesa pārliecība, kas veidojusies cigarešu reklāmas un smēķētāja nezināšanas ietekmē.

Interesants punkts par Alena Karra "nesmēķēšanas filozofiju" ir apgalvojums, ka gribasspēks nav jēgas atmest cigaretes. Jums vienkārši tas nav nepieciešams, lai atmestu smēķēšanu.

Ņemot vērā iepriekš aprakstīto nostāju, šis apgalvojums patiešām darbojas un dod savus rezultātus.

Alena Karra padomi, kā atmest cigaretes

Pamatojoties uz filozofisko nostāju smēķēšanas jomā un dzīves pieredzi, kas palīdzēja slavenajam angļu autoram atmest smēķēšanu, viņš sniedz dažus padomus tiem, kuri netiek galā ar šo slikto ieradumu.

Pirmais padoms ir vienmēr sākt ar sevi un apkārtējās pasaules uztveri. Realitāte un apkārtējie cilvēki ir tādi, kādi viņi ir, kas nozīmē, ka viņi būtu attiecīgi jāuztver tāpat kā patiesībā.

Jums nevajadzētu izvirzīt sev nereālus mērķus, sakiet, ka tūlīt es atmetīšu smēķēšanu un viss. Tas novedīs pie vēl viena cigarešu sadalījuma. Pareizi uztverot realitāti, tiks garantēti panākumi atmest cigaretes.

Otrais padoms attiecas uz tiem, kuri smēķēšanu uzskata par unikālu savas identitātes un personiskā stila atribūtu. Tas ir izplatīts nepareizs uzskats. Apkārt ir daudz tādu pašu cilvēku, kuri cenšas izsmēķēt spēcīgākās, dārgākās cigaretes pēc iespējas lielākā daudzumā. Kas noved pie neveselīgas naudas izšķiešanas, vispārējās veselības pasliktināšanās. Naudu no cilvēka izsūc daudzi tabakas magnāti, kuriem šis ieradums ir izdevīgs.

Turklāt mēs nedrīkstam aizmirst, ka mūsdienu cigaretes sastāv no sintētiskām piedevām, kas veicina narkotiku atkarības attīstību no šīm piedevām. Tātad vēlmi smēķēt absolūti neizraisa nikotīns. Un mazi bērni vienmēr ņem piemēru no vecākiem, tāpēc smēķējošā mamma un tētis vislabākajā veidā neatspoguļos bērna uzvedību.

Trešais padoms attiecas uz tiem, kas baidās no nervu sabrukuma. Šīs bailes izraisa fakts, ka cilvēks pats silda sevi, saspringti gaidot brīdi, kad pēkšņi vēlas smēķēt. Tāpēc viņš sabojājas gan fiziski - tiecoties pēc cigaretes, gan emocionāli.

Neaizpildiet savas domas ar bailēm, ka bez cigaretēm nebūs ko darīt. Mums jāatkāpjas no attieksmes, ka atliek tikai aizdedzināt cigareti, un cilvēks izjuks. Lai arī tas ir ļoti attīstīts, to izraisa vainas apziņa, ar kuru jāiemācās tikt galā. Nervu sabrukuma gadījumā nēsājiet līdzi sedatīvu līdzekli.

Pēdējais un vissvarīgākais padoms ir pozitīvi stimulēt sevi visas dienas garumā. Tas ir ļoti vienkārši un sastāv no tā, ka jums ir jāstimulē sevi visos iespējamos veidos, lai cīnītos pret kārdinājumiem, no kuriem viens ir smēķēšana.

Visas dienas garumā jādomā par tuvāko nākotni un tās gaišajām perspektīvām, jāsaka sev iedrošinoši vārdi, jācenšas pēc savaldības un laimes, drosmīgi jāsaskaras ar kārdinājumiem.

Katru rītu jums jāsāk, izlasot nelielu šķiršanās tekstu, kas kalpos kā stimuls atmest cigaretes.

Šo tekstu var sastādīt pats, vadoties pēc dzīves apstākļiem, vai ņemts no Alena Karra grāmatas "Efektīvais veids, kā atmest smēķēšanu", tāpat kā daudzus citus padomus un vadlīnijas, kā atbrīvoties no tabakas atkarības.